Світло Православ'я
    Видання Львівської єпархії Української Православної Церкви
 

Інтернет-версія газети
"Світло Православ'я"

Архів номерів

  
№5 (91)  2002 р.

Анонс номера

Зміст номера:

Пасхальне послання архієпископа Львівського і Галицького Августина

Пасха: вихід з пекла

Пасха: смерть і страждання - як розуміють її католики та протестанти

Свята великомучениця Ірина

Таємниця гробу Господнього

Пасха в часи гонінь на Церкву. Пасха у вигнанні

Як матінка Діонісія з кіньми христосувалася

Пасха в Москві

Життя молодих людей зараз є далеко не простим... Сторінка православної молоді

Пасхальне диво

В ніч на пасху. Дитяча сторінка

Парадокси релігійної статистики

Таємне стає явним

Оновлення ікони

Що хоче нам сказати Господь?

Падіння з дзвіниці

Симпатичне чудовище

Яблуко

Молитва матері Тяготи сучасних жінок-мироносиць

Дві кави по-турецьки

Моя дружина православна... (Лист в газету)

"Обливаний понеділок"

З усього світу...

 
 
 

Газета
"Світло Православ'я"

Засновник і видавець:
Львівське єпархіальне управління Української Православної Церкви.
Реєстраційне свідоцтво
КВ-975.
Виходить з 1.01.1994р.

Редакційна рада:
протопресвітер Василій Осташевський,
священик Андрій Ткачов,
Анатолій Шевченко,
Оксана Жаборинська

Адреса редакції:
79008, м. Львів,
вул. Короленка, 3.
а/с 1352

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail:
alexdeni@mail.ru
  Rambler's Top100

Rambler's
Top100
TopList
Від   20.1.2001

ЧИСТЫЙ ИНТЕРНЕТ - logoSlovo.RU
Від   24.1.2001


 

Львівська єпархія
Української Православної Церкви

Інтернет-версія газети `Віра і культура`
 
Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)
 

 
    
СТОРІНКА ПРАВОСЛАВНОЇ МОЛОДІ

ЖИТТЯ МОЛОДИХ ЛЮДЕЙ ЗАРАЗ Є ДАЛЕКО НЕ ПРОСТИМ...

Слава Богу.

Вітаю всіх читачів молодіжної сторінки. Наше молодіжне братство буде ділитися з вами своїми думками щодо тих чи інших подій життя, розповідатиме про свою діяльність, про визначні події з історії та життя братства, також ділитимуться з вами своєю вірою, надією та любов'ю зі свого духовного досвіду, пропонуватимуть свої твори.

Молоді люди - в першу чергу люди активні, а молоді православні християни - це молодь, яка прагне пізнати віру своїх батьків та прославити Бога та святу Його Церкву для спасіння своєї душі. Ми розуміємо, що без Бога людина втрачає зміст свого життя.

Звичайно, намагаючись у своєму житті уподібнитись Христу, людина стає “світильником”, і той, хто шукає у житті “світло Істини”, натрапляє на цей “світильник”.

Дуже важливо молодій людині знайти зміст життя, не щось аморальне, примарне, невиразне і незрозуміле, а справжнє, дорогоцінне, істинне і конкретне, те, на що відкривається не тільки розум, але й, обов'язково, серце.

Життя молодих людей зараз є далеко не простим. Наскільки помножились і розповсюдились, замаскувались і прикрасились спокуси та омани, більш-менш розуміє кожен з нас. Та Христос не покинув цей світ. Він тут, “серед нас”, незримо присутній, “ стоїть при дверях і стукає”, чекає, щоб людина відкрила Йому своє серце, яке Він хоче наповнити любов'ю, любов'ю небесною. Тою любов'ю, яку шукає кожна молода, духовно тверда людина.

Духівник братства ієрей Юрій Кінас


ПОДВІЙНА РАДІСТЬ

Ось і дочекалися Світлого Христового Воскресення. Здається ще недавно читався Покаянний Канон св. Андрія Крітського. Помітно, як швидко летить час, і ми багато чого не встигаємо зробити. Але сьогодні особлива радість, бо прийшла Пасха. І Бог дає зрозуміти нам, що для того, чого ми не виконали, є в нас майбутнє.

Сьогодні в Львівському молодіжному братстві подвійна радість. Перше - це свято Воскресення, друге - те, що за роки існування братства ми відкриваємо свою сторінку в цій газеті. Тут будемо висвітлювати діяльність братства, готувати матеріали проти сект і багато іншого.

Історія нашого братства почалася з 1994 р., який можна вважати роком заснування братства. Коли у людей після розпаду союзу розвалився грунт ідей, і народ масово ринув у Церкви шукати миру в Бога. Тоді за благословенням єпископа Львівського і Дрогобицького, (тепер Архієпископа Львівського і Галицького) Августина було створенно в 1992р. старше братство імені апостолів Петра і Павла. Через два роки, коли в церкву почало приходити більше молоді, за благословенням Владики було створено молодіжне братство.

Основна діяльність братства - місіонерська. Відвідуємо дитячі будинки, хворих у психіатричній лікарні.

Братство має своїх вихованців вихідців з дитячого будинку, що навчаються зараз в школах-інтернатах, і яких приймають в православні сім'ї братчиків у Львові. На основі місіонерської діяльності братства утворився місіонерський відділ, який діє при єпархії. Щонеділі братчики перекладають для глухих літургію. Після служби проводять з ними лекції з катехизації. Минулого року організували різновид місіонерської діяльності братства - театральну студію, де готують вистави на двунадесяті свята, а тепер плануємо і на основні церковні свята. При братстві є молодіжний хор, який співає на святковій Всеношні і Літургії.

Співпрацюємо з іншими братствами: з львівським Російським Молодіжним братством, з Київським братством. Надіємося на тісну співпрацю з іншими братствами України.

Наші братчики написали сценарій про Пасхальні події і поставили виставу по ньому перед дітьми дитячого будинку і в школах-інтернатах. Сценарій друкуємо.

Якщо в наших читачів є запитання до братства, просимо звертатися за адресою:

м. Львів, вул. Короленка, 3.
Молодіжне братство


 

На початок сторінки