Світло Православ'я
    Видання Львівської єпархії Української Православної Церкви
 

Інтернет-версія газети
"Світло Православ'я"

Архів номерів

  
№3 (77)  2001 р.

Анонс номера

Зміст номера:

"Чадо, прощаються тобі гріхи твої" (Мк. 2, 5)

Святі сорок мучеників Севастійських

Папу запрошено: він має відвідати Україну в червні

Звичаї перших християн. Піст. Трапеза

Розмова з хресним батьком

Дитяча сторінка

На допомогу вчителю "Християнської етики"
Головні вади

Язик - вогонь

"Як я став православним"

Відкритий лист до братів і сестер, які відійшли від Православ'я в католицизм грецького обряду

Чудо сповіді

Чи "вартий Париж меси"?

Трапеза у Великий піст

Православний піст проти грипу

Голос народу

З усього світу...

 
 
 

Газета
"Світло Православ'я"

Засновник і видавець:
Львівське єпархіальне управління Української Православної Церкви.
Реєстраційне свідоцтво
КВ-975.
Виходить з 1.01.1994р.

Редакційна рада:
протопресвітер Василій Осташевський,
священик Андрій Ткачов,
Анатолій Шевченко,
Оксана Жаборинська

Адреса редакції:
79008, м. Львів,
вул. Короленка, 3.
а/с 1352

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail:
tarasiy@compclub.lviv.ua
 


 

Львівська єпархія
Української Православної Церкви

Інтернет-версія газети `Віра і культура`
 
Спілка Православної молоді України (UKRAINIAN ORTHODOX YOUTH FELLOWSHIP)
 

 
    

ПРАВОСЛАВНИЙ ПІСТ ПРОТИ ГРИПУ

“Господь наш, чадолюбивий Отець всіх нас,
з любові до нас, дітей Своїх, дарував нам таке цілительство, як піст".
Свт. Іоан Золотоуст

Православний піст означає регулярне приймання їжі з використанням відомих страв слов'янської національної кухні, але тільки з обмеженням на “скоромне”: м'ясні, молочні та інші продукти тваринного походження, яйця. Але можна їсти рослинну їжу, включаючи овочі і фрукти, іноді рибу.

Тому, хто хоч раз постився, знайоме відчуття легкості в тілі і особливого благодатного стану духу. Для тих, хто почав поститися корисною буде порада великого старця Серафима Саровського: “Піст полягає не в тому, щоб їсти нечасто, а в тому, щоб їсти мало; і не в тому, щоб їсти один раз, а в тому, щоб не їсти багато. Нерозумний той постник, який чекає певної години, а під час трапези ненаситно вкушає і тілом, і розумом”.

Постити - дар Божий і щоб дотримуватися цього, потрібні великі зусилля, і не всім під силу це нести. Особливо для тих, що в миру, де так багато спокус. Ті, хто бере на себе ношу посту, несуть його мовчки, без лишніх роздумів, віруючи, що піст - один з шляхів спасіння. Святі отці дотримувалися посту, споживаючи традиційний набір страв.

Значимим є духовно-моральний аспект посту і, дотримання його, покращує фізичне здоров'я. Він є вагомою зброєю проти багатьох захворювань, в тому числі і епідемії грипу.

(“Православний піст” Т. А. Вороніна)

Давайте подивимося через збільшуване скло на традиційний вибір страв очима лікарів, які опублікували ці відомості в газеті “Теленеделя” в №4 і №6 за 2001р.

Щозими в нашій країні лютує грип. І щороку виникає питання, як запобігти цьому підступному захворюванню. Скажімо “підсісти” на антибіотики та інші пілюлі ви встигнете завжди. Спробуйте спочатку протистояти вірусу при допомозі природних вітамінів.

Отже, щоб зустріти ворога у всеозброєнні, можна і необхідно надійно зміцнити імунну систему за допомогою природних продуктів харчування. Адже щоб знищити вірус, організм повинен витратити багато сил і матеріалу для створення додаткової величезної кількості антитіл.

Антитіло - молекула, що складається з білку. В здоровому організмі цього матеріалу багато. Ми не відчуваємо нестачі білку при нормальному харчуванні. Скоріше, в нас його надлишок (м'ясо, риба, каша, крупи, бобові, молочні продукти). Напередодні або під час епідемії грипу варто зводити до мінімуму або зовсім відмовитися від ковбасних виробів, сосисок, копченостей, консервів. Нітрати, що є в них, і інші консерванти - непідходящий матеріал для білкового захисту. Пам'ятайте, що для створення антитіл необхідний не тільки білок, але і фосфор. Він є в зернах пшениці, жита, в зернобобових, в насінні будь-яких рослин і горіхах. Всі перераховані продукти самою природою призначені для того, щоб створювати нові клітини.

Тепер від оборони перейдемо до атаки на підступний вірус. Організму для боротьби з грипом необхідні ще ферменти-ензими. Складаються вони з білка, вітаміну С і групи В, і одного з мінералів (калій, натрій, магній і т.д.). Без вітаміну С ензими втрачають свою активність. Загальновідомо, що вітаміном С багаті всі свіжі овочі, фрукти і їхні соки, але особливо - перець червоний солодкий, шипшина, яблука, цитрусові, зелень, проростки бобових.

Настійно рекомендуємо щодня їсти лимони, використовувати їх сік у салатах, або випивати 2 склянки настою шипшини.

На жаль, майже всі ми страждаємо дефіцитом вітамінів групи В. Це пов'язано з тим, що улюблене місце їх знаходження - паростки і оболонка насіння злакових культур, що видаляються в процесі очищення і приготування муки вищої якості. Крім того, вітаміни групи В розчинні в воді. Тому швидко вимиваються з організму і потребують постійного поповнення. Радимо відмовитися, хоча б тимчасово, на період епідемії грипу, від білого хліба, кондитерських виробів з білої муки, макаронів. Замініть їх хлібом, кашами з суцільного, недробленого зерна - гречаної ядриці, пшона, вівсяної, перлової, ячмінної, неочищеного бурого рису, пророщеного зерна.

Бажано щодня мати на столі жовті, жовтогарячі, червоні овочі, фрукти: гарбуз, морква, буряк, помідори, хурму, курагу, виноград (ізюм).

Про необхідність вживати свіжі соки, квашену капусту знають всі.

Капуста - найпопулярніший наш овоч. Калорійність її невелика. Овоч цей містить невелику кількість вуглеводів, жирів, багато мінеральних речовин, серед яких переважають солі калію і фосфору, речовини росту, ферменти. В капусті виявлено до 16 амінокислот, багата вона і вітамінами. Особлива цінність капусти полягає в тому, що вітамін С в ній є присутнім в особливій формі і не руйнується при переробці, і може зберігатися більше року. Крім того, у капустяному сокові відкрита особлива речовина, що специфічно впливає на слизисту оболонку шлунку - сприяє лікуванню виразки шлунку.

Квашену капусту називають “північним лимоном”. Взимку вона з успіхом замінює сирі овочі і зелень. Якщо ви стали забувати, куди тільки що поклали потрібну річ або ніяк не можете щось пригадати, то вживайте замість цукру глюкозу.

Добре відомо, що глюкоза - це пальне для нашого мозку. Можливо, тому і поширилася така думка: хочеш бути розумним - їж більше цукру. Але чи так це насправді? Давайте розберемося. Вживаючи багато цукру, ми стимулюємо утворення надлишкового інсуліну. Він відбирає не тільки, нещодавно з'їдений, цукор, але і краде глюкозу з крові, залишаючи рівень цукру в ній гранично низьким. Це ослаблює людину і вона швидко втомлюється. Виникає слабість, сонливість, запаморочення, головні болі, відчуття голоду, нудота, пітливість, дрижання в руках, смокче під ложечкою. Якщо у вас посеред дня, в годині 12-14, виникли, перераховані вище, симптоми, можна з впевненістю сказати: на сніданок ви спожили забагато солодкого, і мозок піддали вуглеводному голодуванню.

Який же вихід? Привчити свій організм до складних вуглеводів, які мають фруктозу, клітковину та інші корисні речовини!

Кращими постачальниками глюкози для мозку є фрукти. З'їдайте їх не менше 500 г у добу. Це стабілізує рівень глюкози в крові на протязі всього дня.

Каші з недробленого зерна - гречка-ядриця, пшоно, овес, перловка, неочищений рис, - крім глюкози ще забезпечать ваш мозок різноманітними вітамінами групи В, що знімуть провали пам'яті, втому.

Те, що кальцій і фосфор необхідні для роботи мозку, відомо не одну сотню років. Ці елементи є в рибі. У ній же є і йод. Цей елемент життєво необхідний для організму, незважаючи на те, що потрібно його мізерно малу кількість.


 

На початок сторінки