Світло Православ'я
    Видання Львівської єпархії Української Православної Церкви
 

Інтернет-версія газети
"Світло Православ'я"

Архів номерів

  
№2 (76)  2001 р.

Анонс номера

Зміст номера:

Стрітення Господнє

Скажи мені хто твій лікар...

Пристрасть

Прес-реліз засідання Священного Синоду та Собору єпископів української Православної Церкви від 22 січня 2001 року

За церковними стінами

Звичаї перших християн

Віра Христова - Віра Православна

На допомогу вчителю "Християнської етики"
Добре слово

Служителі майбутнього Антихриста в Україні

Відкритий лист до братів і сестер, які відійшли від Православ'я в католицизм грецького обряду

Таємниця цноти

Квітник духовний

"І будуть двоє одна плоть"

"Три шістки" в штрих-коді

З усього світу...

 
 
 

Газета
"Світло Православ'я"

Засновник і видавець:
Львівське єпархіальне управління Української Православної Церкви.
Реєстраційне свідоцтво
КВ-975.
Виходить з 1.01.1994р.

Редакційна рада:
протопресвітер Василій Осташевський,
священик Андрій Ткачов,
Анатолій Шевченко,
Оксана Костенко

Адреса редакції:
79008, м. Львів,
вул. Короленка, 3.

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail:
tarasiy@compclub.lviv.ua
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`
 

 
    

“ТРИ ШІСТКИ” В ШТРИХ-КОДІ

Істинно православні люди не на жарт стурбовані блюзнірською акцією, яка спрямована на те, щоб свідомо образити релігійні почуття християн. У посланні Священного Синоду Руської Православної Церкви від 7 березня 2000 року сказано: “У деяких документах присутній або буде вводитися штрих-код - зображення чисел у виді ліній різної товщини. Кожний з цих кодів містить в собі три розділювальні лінії, що графічно збігаються з символом, прийнятим для цифри 6. Таким чином, у штрих-кодах міститься зображення числа 666, що згадано в книзі Одкровення Святого Іоана Богослова як число антихриста (Откр. 13, 16-18), а тому використовується сатанинськими сектами для глуму над Церквою і християнами”.

Роздивіться уважно наклейку з штрих-кодом, розміщену на будь-якому товарі, купленому Вами. Ви побачите дві пари тонких вертикальних паралельних ліній, що обрамляють штрих-код зліва і справа, а ще одна пара розміщена посередині. Всі три пари явно виділяються серед всіх цифр, тому що довжина вертикальних ліній, що зображують їх, перевищує довжину всіх інших ліній на штрих-коді. Правда, усі ці три знаки не підписані ніякими цифрами, але їх графічна тотожність з тими лініями, комбінація яких підписана цифрою 6, дає підставу вважати, що будь-який штрих-код містить у собі три обов'язкові шістки, що явно виділяються.

Отже, будь-який товар чи документ з таким штрих-кодовим значком позначений знаком, що ототожнюється з числом “666” є печаткою антихриста.

Це зовсім не означає, що православній людині заборонено вживати продукти, наприклад, в їжу, якщо на них наклеєна етикетка зі штрих-кодом. Як говорять наші священики: “Благословіть, перехрестіть і їжте! Не ви ставили ці знаки. Хто ставив, той - і відповідатиме!”. Як сказав Апостол: “Усе, що продається на торгу, їжте, не вагаючись, для спокою совісті” (1 Кор. 10, 25).

“Невже не можна придумати іншого засобу кодування? Невже не існує іншого штрих-кодового стандарту, де не було б цього сатанинського числа?” - може запитати читач.

Відповідь проста: “Існує, і не один”. Допитливий читач легко може переконатися в цьому, якщо серед усіх товарів, що попадаються йому і штрихів-кодів на них, почне шукати стандарти, що відрізняються. Наприклад, роздивіться уважно коробку з-під апаратури Моtоrоlа, а також сертифікати істинності для Мicrosoft Windows. На усіх - штрих-коди в системі “Код 39” (без вищезгаданих шісток).

У 1997 році в Греції було проведено детальне дослідження, в результаті якого зробили висновок про блюзнірську наявність сатанинського числа “666” у штрихах-кодах ЕАN-13/UРС. Авторами цього дослідження є ченці зі Святої гори Афон.

Для початку скажемо, що штрих-код є аналогом азбуки Морзе. За допомогою штрихів-кодів автоматично опрацьовується цифрова або буквена інформація.

Роздивімося уважно Державний стандарт ГОСТ Р 51201-98, “Автоматична ідентифікація. Штрихове кодування. Вимоги до символіки “ЕАN -13/UРС”.

Тут описується система розшифровки знаків символіки штрих-коду, з котрої чітко видно наявність трьох цифр “6” у даній системі кодування. (В оригіналі статті приведені формули, таблиці і математична розшифровка кодів. - Ред.)

Тепер, нарешті, повернемося до основного питання: кому потрібно було використовувати, як допоміжний розділювач, знак, що при декодуванні розпізнається як цифра “6”? При цьому вражає і те, з якою наполегливістю, незважаючи на доведену наявність трьох шісток в штрих-коді, а також на регулярні повідомлення про це в пресі та православних виданнях, на самих різних рівнях доводиться протилежне: “Система штрих-кодів ЕАN-13/UРС цифри 666 не має“.

У Інформаційному повідомленні Міністерства РФ по податках від 24 квітня 2000 року, зокрема, повідомляється:

“Святіший Патріарх під час візиту в Управління проявив великий інтерес до процедури присвоєння ІНН, у зв'язку з чим відвідав “серверну”, де йому продемонстрували весь процес опрацювання заяв супер-комп'ютером. При цьому Святіший Патріарх Олексій II переконався, що в штрих-кодах на бланках заяв немає сполучення цифр “666”.

Ну от, навіть Святішого Патріарха не посоромилися “переконати”! Тепер ми ясно бачимо, що цифра “6” у штрих-коді використовується в двох ролях: як власне знак “6”, і як спеціальна символіка. Ці дві ролі свідомо переплітають; і так відбувається підміна, в результаті якої некомпетентні або несумлінні люди заплутують недостатньо інформованих.

Процедура декодування, що рекомендується Держстандартом - не єдина; у літературі зустрічаються й інші; але всі вони дають той самий результат: “глумливі ріжки” знаків-обмежувачів однозначно розпізнаються як шістки, і нічого з цим не поробиш!

Отже, констатуємо, що алгоритм декодування Держстандарту розпізнає “глузливі ріжки” знаків-обмежувачів як цифру “6”.

Можна легко переконатися, що знаки-обмежувачі можна було б безболісно замінити іншою комбінацією. Нам дуже хочеться сподіватися, що багаторічна боротьба з “глумливими ріжками” може виявитися не даремною, і що Уряд нашої держави, яка живе і перемагає своїх ворогів під Стягом Православної Віри вже тисячу років, почує глас народу, що довірив йому владу над собою.

Тому на закінчення хотілося б звернутися з гарячим закликом до всього нашого народу: не допустіть чергового блюзнірського знущання над почуттями віруючих під законним приводом - вдосконалення системи збору податків; не допустіть розпалювання релігійного протистояння; не допустіть, як сказано в Заяві Священного Синоду Православної Церкви такого стану, коли православній людині “доведеться знову, як і в часи гонінь робити болючий вибір розрізнення між Батьківщиною і державою”.
 

Василь Ахрамієв, к.т.н., ст. наук.
Співробітник Ігор Башкіров, к.т.н.
“Русский Вестник” №37-38, 2000

 

На початок сторінки