Світло Православ'я
    Видання Львівської єпархії Української Православної Церкви
 

Інтернет-версія газети
"Світло Православ'я"

Архів номерів

  
№3 (65)  2000 р.

Анонс номера

Зміст номера:

3 березня - початок Великого посту

Сповідь

Ім'я зброї - гріх

Телегонія та значення таїнства шлюбу

В'язні Вартової Башти, або Армагеддон через "Свідків Єгови"!

Секта "Свідки Єгови" в Австрії протестує проти нового закону

На допомогу вчителю "Християнської етики"
Писанка  (сценарій для святкового ранку)

Дитяча сторінка
Колодязь Мудреців

Що душа бачить на "тому" світі?

Молитва як особливий стан людини

З усього світу...

 
 
 

Газета
"Світло Православ'я"

Засновник і видавець:
Львівське єпархіальне управління Української Православної Церкви.
Реєстраційне свідоцтво
КВ-975.
Виходить з 1.01.1994р.

Редакційна рада:
протопресвітер Василій Осташевський,
священик Андрій Ткачов,
Анатолій Шевченко,
Оксана Костенко

Адреса редакції:
79008, м. Львів,
вул. Короленка, 3.

Веб-дизайн:
Олександр Денисюк
E-mail:
tarasiy@compclub.lviv.ua
 


 

Інтернет-версія газети `Віра і культура`
 

 
    

В'ЯЗНІ ВАРТОВОЇ БАШТИ, АБО АРМАГЕДДОН ЧЕРЕЗ “СВІДКІВ ЄГОВИ”!

Ви вже знайомі з “Свідками Єгови”? Ні? Вони Вас неодмінно знайдуть, постукають у двері і запропонують вивчати Біблію. Так день за днем, квартал за кварталом усі квартири і будинки обходять ці “вісники Царства Божого”.

На перший погляд - це милі охайно вдягнуті молоді люди, які завжди ходять по двох і неодмінно пропонують яскраві журнали. Вони обов'язково наголосять, що давати літературу і вивчати Біблію з Вами будуть безкоштовно. Про дійсну ціну такого безкоштовного вивчення дізнаєтеся пізніше.

Погодитеся - “Свідки” насамперед з'ясують Ваш настрій, сімейне становище, обговорять труднощі Вашого життя, потім скажуть, що просто так зрозуміти Біблію неможливо, тому її потрібно вивчати по спеціально розроблених посібниках. Вас щедро обдарують журналами і книжечками, виготовленими на високому поліграфічному рівні, що містять безліч цитат з Біблії, оформлених яскравими ілюстраціями.

Під час домашніх занять Вас переконуватимуть, що незабаром наступить кінець світу, що ми переживаємо “останні критичні дні цієї злої системи речей” з усіма труднощами і неправдами нашого земного життя. Що уже в цьому тисячолітті відбудеться Армагеддон - битва Бога Єгови, творця Всесвіту, з дияволом, який панує на Землі. При цьому загинуть всі люди Землі, та у Свідків Єгови, “вибраного народу Божого”, навіть волосинка не впаде з голови. Свідки Єгови залишаться жити вічно, причому всі хворі одужають, стануть здоровими, молодими людьми у віці близько тридцяти років.

Таке гасло допомогло затягнути в секту багатьох хворих, в тому числі бідних і знедолених людей, а, також, тих, що втратили у земному житті своїх рідних та близьких. А при сприянні частих “гуманітарних” подачок із-за кордону цей процес став ще простішим.

Вас переконуватимуть, що всі державні утворення і релігії на Землі створені дияволом. Тому вони знищаться під час Армагеддону, а в Царстві Бога залишаться живими лише Свідки Єгови, які не мають нічого спільного з “відступницьким християнським світом”. Вам доведуть, що “найбільше відійшла від Біблії і займається ідолопоклонством Православна Церква”.

Якщо Ви погодитесь з твердженнями Свідків Єгови (а мистецтву переконувати їх вчать у спеціальній школі теократичного служіння), і приймете їхню пропозицію стати “вісником царства Божого”, то вважайте, що однією ногою Ви вже потрапили в пастку, бо Вам доведеться щонеділі ходити на зібрання, вивчати напам'ять статті з журналу “Вартова Башта”, опрацьовувати іншу літературу, а також починати проповідувати серед різних категорій людей. Ця пастка цілком зачиниться, коли Ви приймете “водне хрещення” на одному з конгресів Свідків, що означатиме присвячення Вашого життя Єгові і незаперечне виконання всіх вимог керівників секти. За це на Вас будуть звертати увагу, інколи робити подарунки, щось на зразок “поношених речей”, від іноземних “братів і сестер”, або пакунків рису чи вермішелі.

Тільки після хрещення Вам поступово відкриють всі таємниці з нового способу життя. Рай на землі Ви зможете заслужити тільки безперервними пошуками нових членів організації, шляхом проповідування завжди і всюди (на вулиці, в транспорті, квартирах, в інших багатолюдних місцях).

Вас переконуватимуть, що Армагеддон відбудеться тільки тоді, коли всі люди на Землі будуть знати істину про Боже Царство від Свідків Єгови.

Саме тому все життя потрібно активно проповідувати і мати “тверду віру”, це детально буде описано в журналі “Вартова Башта”, на конкретних прикладах показуючи самовіддане служіння в різних країнах світу.

Всі Ваші мрії та прагнення здійсняться після Армагеддону, тому зараз молодим людям не варто обтяжувати себе сімейними турботами. Потрібно обрати самотність, при цьому “налагодити близькі відносини з Єговою”.

Поступово Ви дізнаєтесь про численні заборони, яких повинні дотримуватись в житті Свідки Єгови, підкоряючись законам теократичної держави на чолі з Керуючою Корпорацією в Брукліні (м. Нью-Йорк, США).

Вам доведеться залишити навчання у вузі, технікумі або кваліфіковану працю, щоб якнайбільше служити Єгові. Найперспективнішими у Свідків вважаються професії двірника, прибиральниці, нічного сторожа. Ви повинні стати “нейтральними до оточуючого Вас мирського життя”, бо вже не зможете виконувати громадянські обов'язки, поважати національні традиції і відстоювати інтереси своєї країни. Ваша свідомість буде настільки враженою, що Ви забудете не тільки історію свого народу та держави, але навіть своїх батьків, рідних та друзів, якщо вони не стали Свідками Єгови.

Ваш маленький син не зможе мріяти про майбутню професію, як це роблять всі діти, бо ж він повинен бути тільки “піонером” - “повночасним вісником Єгови”. В журналі “Вартова Башта” часто друкують звернення до “юних Свідків”, щоб вони проповідували навіть у школі.

А ще ваша дитина ніколи не радітиме Різдв'яній ялинці, ніколи не отримає подарунків на день народження, не побавиться Великодньою писанкою, адже Свідки Єгови забороняють святкувати всі загальноприйняті свята (Пасху, Новий рік і, навіть, власний день народження). Ви самі будете переконувати малечу, що все це - жахливе ідолопоклонство.

Вам та Вашим дітям буде заборонено переливання крові, навіть перед загрозою смерті (ця заборона, начебто, грунтується на Біблії, але це не так. Через таке марновірство гине багато Свідків). Вам не дозволять читати будь-які книжки, окрім видань “Товариства Вартової башти”. Ви дізнаєтесь, також, що вся богословська, природничо-наукова і філософська література - плід діяльності диявола, а Шекспір, Достоєвський і Шевченко - грубі ідолопоклонники.

Всі ці заборони будуть втлумачувати у Вашу свідомість на тлі доброзичливої атмосфери на зібраннях, спільного читання молитв і хорового співу пісень із спеціального збірника під “музику Єгови”. Нарешті, Свідки Єгови досягнуть того, що Ви забудете своє попереднє життя, людей, яких Ви любили, втратите інтерес до роботи або навчання і, навіть, прагнення пізнавати світ. Ви повністю розтлієте в колективі секти і будете захищати тільки її інтереси. Ваша особистість буде зруйнована, воля - зламана.

Але якщо у Вас все ж таки з'являться якісь сумніви відносно правдивості вчення секти, або ж у Вас виникнуть близькі стосунки з “козлоподібними людьми” (так мовою сектантів називаються люди, які не є Свідками Єгови), то про це швидко донесуть Старійшині, і так званий “правовий комітет збору” призначить Вам покарання. В цій організації діє принцип: “хто протирічить керівництву, той працює на сатану”.

Ще раз попереджаємо Вас, шановний друже, організація “Свідки Єгови” є тоталітарною сектою, яка повністю контролює свідомість своїх членів, перетворюючи їх у слухняних рабів. Як наслідок, руйнується багато сімей, підриваються основи державності.

Секта Свідків Єгови виникла в кінці XIX ст. в США. Засновником її був Чарльз Рассел - власник галантерейних крамниць, який після довгих блукань із однієї секти в іншу, в 1884 р. заснував свою віру і почав видавати журнал “Сіонська Вартова башта”. Він провів “детальні біблійні розрахунки” і заявив, що Друге Пришестя Ісуса Христа відбудеться в 1914 році. Але пророцтво не збулося. Дата кінця світу почергово переносилася на 1916, 1918 та 1925 рр. В 1931 р. секта приймає назву “Свідки Єгови” (до того вони звалися “расселітами”). Попередні невдачі не засмучують сектантів і Армагеддон призначається послідовно на 1942, 1968, 1975 рр. Зараз черговий “кінець світу” Свідки Єгови чекали в 1999 році. Проте останнім часом в їхній літературі все рідше згадується дати. Що ж, може “Правляча Корпорація” знову віддалить Армагеддон, а за той час, збере ще більше пожертвувань “на справи Царства”.

При кожній нагоді Свідки Єгови запевняють, що вони є християни.

Це - НЕПРАВДА!

Ця секта не має жодного відношення до християнства. Сектанти не визнають основних його догматів, вони не вірять у Святу Трійцю, не визнають Ісуса Христа Богом, заперечують Його Воскресіння і Викуплення Ним роду людського. Не вірять вони і в безсмертя душі, в Царство Небесне. Свідки Єгови стверджують, навіть, що Ісус Христос і Архангел Михаїл - це одна і та ж особа, та таке інше. Все вчення Свідків Єгови - абсолютна нісенітниця, для обгрунтування якої вони вдаються до таких методів, як виривання окремих, ізольованих від контексту місць Біблії, або ж просто відкритої фальсифікації біблійних та інших цитат.

Під час ретельного дослідження Слова Божого стає очевидним, що вчення Свідків Єгови не грунтується на Біблії, а є вимислом засновників секти.

Особливо в пропаганді сектантів насторожує зображення жахливих картин винищення “Єговою” мільярдів людей, які відмовились від “чудового Царства Єгови”. Напрошується запитання, а чи не спаде на думку американським керівникам секти прискорити Армагеддон? Не так давні події в Києві, пов'язані з діяльністю “Білого братства”, заставляють замислитись...

Дорогі друзі! Якщо у Вас виникли запитання з приводу прочитаного, за роз'ясненням звертайтесь до священнослужителів канонічної Православної Церкви, у монастирі та храми.

У Львові звертатися за адресою:

79008, м. Львів, вул. Короленка, 3,
Місіонерський відділ Львівської єпархії УПЦ


 

На початок сторінки